100+ hisse senedine yatırım yapın

Hızlı, doğrudan emir gerçekleştirme!

Risk uyarısı: Hizmetlerimiz ciddi risk barındırır ve yatırdığınız sermayeyi kaybetmenizle sonuçlanabilir.

Tüm ABD hisse senetleri için ücret, işlem başına en düşük komisyon 1$ olmak kaydıyla hisse senedi başına 0,04$ komisyondur.

Tüm Birleşik Krallık hisse senetleri için ücret, işlem başına en düşük komisyon 9$ olmak kaydıyla işlem başına %0,10 komisyondur.

Tüm Alman hisse senetleri için ücret, işlem başına en düşük komisyon 5$ olmak kaydıyla işlem başına %0,10 komisyondur.

Tüm hisse senetlerinin komisyonları için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

XM ödülleri ve takdirnameleri

World Finance 100'ün sektör seçimi
Finans sektöründe mükemmellik

İnsanlara yol gösterme ve onları geliştirmede
altın akreditasyon

2016 yılı uluslararası yatırım ve finans fuarı
Orta Doğu ve Kuzey Afrika'nın en hızlı büyüyen brokerı

En iyi piyasa araştırması ve eğitim
CFI Magazine (CFI.co) tarafından verildi

Neden XM şirketini seçmelisiniz?

Kurulduğu 2009 yılından bu yana 10.000.000 müşteriyi aşan XM, büyük ve çok tanınmış bir uluslararası yatırım firması oldu ve gerçek bir sektör lideri haline geldi.

Lisanslı ve denetimli

XM demek, lisanslı ve denetlenen bir broker ile yatırım yapmak demektir.

Dünya çapında tanınmış

190+ ülkeden müşteriye ve 30+ dil konuşan personele sahibiz.

24 saat boyunca destek

XM'de 30+ dilde canlı destek, e-posta ve telefon üzerinden 7/24 desteğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Müşteriye odaklı

Tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet, aynı emir gerçekleştirme ve aynı seviyede destek sunarız.Hukuki açıklama: Bu web sitesi kayıtlı adresi Suite 404, The Matalon, Coney Drive, Belize Şehri, Belize olan XM Global Limited tarafından işletilmektedir.

Finans Hizmetleri Komisyonu (FSC) (lisans numarası 000261/309) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen XM Global Limited ve Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CySEC) (lisans numarası 120/10) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen Trading Point of Financial Instruments Limited, Trading Point Group'un üyeleridir.

Risk uyarısı: Hizmetlerimiz ciddi risk barındırır ve yatırdığınız sermayeyi kaybetmenizle sonuçlanabilir. Lütfen Risk Bildirimi'mizi okuduğunuzdan ve tam olarak anladığınızdan emin olun.

Kısıtlamalı bölgeler: XM Global Limited, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İsrail ve İran İslam Cumhuriyeti gibi belirli ülkelerin mukimlerine hizmet vermemektedir.

XM'in web sitesi ve hizmetleri web sitesinin ve hizmetlerinin kullanımının yerel yasalar veya mevzuatlarca yasaklandığı bir ülkede bulunan kişilere yönelik değildir. Bu web sitesine web sitesinin kullanımının yasaklı olabileceği veya olmayabileceği bir ülkeden erişirken web sitesine ve hizmetlere erişimin yerel yasalara veya mevzuatlara uygun olduğundan emin olmak kullanıcının sorumluluğundadır. XM, web sitesindeki bilgilerin tüm yargı bölgeleri için uygun olduğunu beyan etmez.

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi edinin veya çerez ayarlarınızı değiştirin.